O MNĚ

Ahoj. Jmenuju se Eva, vítejte na mém blogu! Bydlím v Praze, ale jakmile můžu, balím batoh a vyrážím na cesty. Jedno kam. Miluju cestování, vůni dálek, chuť neznámého a sbírání nových zážitků. Řídím se heslem Dalajlámy – aspoň jednou za rok navštiv místo, kde jsi nikdy předtím nebyl. Moje první velká cesta vedla do Kambodži a Thajska (2007), kam mě vytáhla ségra. Díky! Tam mi cestování tak přirostlo k srdci, že už jsem se ho nepustila. Všechny cesty si plánuju sama a navštěvuju jak turistická, tak i méně známá místa (ta mám radši, protože prodírat se davy turistů mě nebaví). Najdete mě v přírodě i ve městech. Nevyhýbám se ničemu, co je zajímavé a může mi přinést nové zážitky.

„Cestování nikdy není otázkou peněz, ale odvahy“
(Paolo Coelho)

 

A proč tenhle blog? Dlouho jsem se k němu odhodlávala, protože dneska už je cestovatelských blogů hodně. Ale když už si na cestách píšu deníčky o tom, co jsme viděli, jedli, prožili a kam stojí za to se vydat, byla by škoda nechávat všechny zážitky v šuplíku. Třeba budu někoho inspirovat, třeba někomu dodám odhodlání k prozkoumávání světa a třeba mu i pomůžu svými radami a tipy. A i kdyby ne, budu mít aspoň památku sama pro sebe. Můj blog je o skutečných cestách, mých cestách za sny. Tak vyražte se mnou!

Zážitků a cestopisů mám poměrně dost a bude mi chvíli trvat, než je dám všechny dohromady, proto mi dejte čas. Postupně budou přibývat.

Pokud vás zajímá něco o mně a mých výpravách, líbí se vám tenhle blog, máte nějaké připomínky, nebo mi prostě chcete jenom napsat, můžete na email: eva@evaontheroad.com nebo přes kontaktní formulář. Ráda si všechno přečtu a odpovím vám co nejdřív.